Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pronájem sálu Požárního domu

SDH Struhařov zajišťuje správu Požárního domu na základě smlouvy s Obcí Struhařov. Požární dům byl postaven v letech 1983 až 1985 v akci "Z" občany Struhařova. Největší podíl na celé výstavbě měli členové SDH, kteří celou tuto akci realizovali od samotné myšlenky, až po celkovou organizaci  výstavby a stovky odpracovaných hodin.

Sál Požárního domu je možné pronajmout dle platných pravidel a ceníku vydaných Obcí Struhařov. Finanční prostředky zaplacené za pronájem jsou odváděny přímo do rozpočtu Obce Struhařov. Případné slevy z platných cen, nebo úplné prominutí platby je pouze v kompetenci Zastupitelstva Obce Struhařov.

SDH Struhařov v případě zájmu půjčuje kuchyňské vybavení (sklo, porcelán, výčepní zařízení) za jednorázový poplatek 1000,- Kč. Půjčovné za sadu ubrusů je 300,- Kč.

 

Bližší informace poskytne starosta SDH pan Zdeněk Martínek.